Pro zobrazení svého profilu klikněte po přihlášení na svůj avatar. Též přejdete na profil díky odkazu pod avatarem.

Úprava

Zde najdete mobilní aplikaci pro systém Android.

512x512bb

Aplikace je spojená s naší komunitou a skrz aplikaci můžete komunikovat na zařízeních typu android. Po instalaci aplikace vám už stačí naskenovat pouze QR kód pro přihlášení buď z panelu přihlášení nebo přímo z komunity.

MONOPOST 2022

specifikace22

 

Dodavatel Pneumatik

Dodavatelem Pneumatik pro rok 2022 je ROFO. Tento dodavatel má kontrakt s FSL až do roku 2024. ROFO by mělo dodávat na závody až sedm různých směsí pneumatik a to ultraměkkou sadu, superměkkou sadu, měkkou sadu, střední sadu, tvrdou sadu a dvě mokré sady.ROFO 

Verze pneumatik pro sezónu 2021 Formula Super

 

soft      med      hard

 
Verze pneumatik pro sezónu 2022 Formula Super

 

 soft      soft      soft 

 soft      soft      soft      soft 

 

 

Dodavatelé Motorů

 

Steiner motorsorez

Sídlo: Mnichov, Německo
Majitel: Matthias Dunberg
Počet zaměstnanců: 867
 
Info:

Dodavatel motorů, který nastoupil poprvé do sezóny 2021, kde dodával motory hned několika týmům a byl nejrozšiřenějším dodavatem v sezóně 2021. Mezi známe týmy, kterým dodával motory můžeme zařadit třeba DRT Point nebo Cooper Team. Jmenovaným týmům dodává motory i v sezóně 2022. Ve své úvodní sezóně se dočkali mnoha úspěchů i dvou vítěžství díky týmu Cooper. Ovšem přes skvělé výsledky to na vítězství v pohárů konstruktérů nestačilo, ale týmy na druhém a třétím místě byli právě odběrateli motorů Steiner. V sezóně věří, že budou dodávat vítěznému týmu.

 

colttiriorez

Sídlo: Milán, Itálie
Majitel: Frederico Zafaroni
Počet zaměstnanců: 750
 
Info:
Výrobce motorů, též debitoval v sezóně Formula Super 2021, bohužel nebyla to sezóna na kterou by vzpomínali výrazně dobře. Jedním z důvodů bylo, že jejich motory se nedostali téměr do akce a až v posledních závodech měli možnost pohánět vozy Penguin Academy. Pro sezónu 2022 mají rozhodně vyšší cíle a i větší klientelu. Mezi odběratele patří nově mistrovský tým z roku 2021 a to tým Neosoft Engineering, dále nový tým Danger Shark a v neposlední řadě Black@White, kterému dodávali i v roce 2021. Italský výrobce se těší na sezónu, která může znamenat boj o titul.
 
 
fanault2orez

 

Sídlo: Nice, Francie
Majitel: Manuel Borota
Počet zaměstnanců: 628
 
Info:
Dodavatel motorů, který díky Neosoftu slavil velký úspěch a stal se mistrovským dodavatelem. Též v sezóně 2021 dodával ještě týmu ŠML Racing, který se také umístil celkem pěkně. Bohužel v sezóně 2022, nedokázal najít odběratele a Fanault se tím pádem musel stáhnout zpět a musí počkat na další sezóny. Přesto vše Manuel Borota oznámil, že pracují na motoru pro rok 2023 a 2024 a mají dost času na vývoj.
Web Analytics