Jak začít

  • Prvotní registrace

  • Registrace do série

  • Přihlašování do závodů

  • Vstup do komunity

  • Co potřebuji k účasti

Image

Prvotní registrace

Pro to aby si mohl začít na naší lize, je nutné stát se členem naší komunity. První krok je registrovat se na našich stránkách a vytvořit si kompletní profil. Vše na naší lize je absolutně zdarma i registrace je zdarma, takže není se čeho bát. Poté co se registruješ na naší lize je nutné se registrovat jako jezdec či manažer. 

1

 

2

Registrace do série

Po vytvoření profilového účtu na webových stránkách naší ligy se po přihlášení na stránky můžete rovnou registrovat do série jaké chcete. Samozřejmě lze se registrovat i bez účtu na webu, ale později budete vyzván k dotvoření webového profilu. Jednoduše najedete v menu na položku "CHCI ZÁVODIT" a tam naleznete položku registrace jezdce.

1

Dále vyplníte své jméno, tím je myšleno jméno a příjmení. Poté vyplníte mail a vyberete si číslo, které chcete mít na voze. Dále je důležité vyplnit svoje iRacing jméno (Když kliknete v iRacing klientu na svoji helmu, tak se vám zobrazí). Na závěr vyberete svoji národnost a stav jezdce. 

2

Následně až vás potvrdí administrátoři ligy nebo přímo majitel, což může trvat 24 hodin až 48 hodin, tak poté se vám otevřou při dalším přihlášení boční menu jezdce. Formula Super se vám zobrazí vlevo nahoře. Následně když rozkliknete toto menu, tak tam najdete všechny důležité položky co jako jezdec určité série potřebujete. Důležité je že vám dojde i pozvánka do ligy v klientovi iRacing.

2

Dalším bodem proto aby jsme vás mohli vést na webu/streamech je vaše kombinéza a helma. Stačí pouze v iRacing klientu otevřít Paint shop a tam vyfotit okno s helmou a kombinézou (kombinézu natočte čelem). Vše poté nahrajete v panelu jezdce v políčku poslat soubory.

2

20

Posledním důležitým bodem pro jezdce je sledovat zprávy na profilovém účtu v KOMUNITĚ (tam se dostanete z panelu profilu, v menu služby nebo přes banner na úvodní stránce). Tam každému jezdci, který je nově registrovaný nebo je aktuálně bez týmu, budou chodit nabídky od různých týmu. Pokud jezdce nějaká zaujme, může na zprávu reagovat tím, že odpovíte týmu že souhlasíte s nabídkou. Týmy vám můžou posílat nabídky skrz celý rok. Nabídka je vždy na další sezónu dané série.

2

Přihlašování do závodů

Každý jezdec se přihlašuje sám za sebe do závodů a manažer tuto činnost neovlivňuje. Je nutné se přihlásit do závodu vždy nejpozději 24 hodin před závodem a to do každé série. Rezervaci naleznete ve vysouvacím bočním panelu jezdce a to pod položkou "Rezervace". V rezervaci naleznete možnost si i vybrat skin pokud jste už nějaký dříve nahrávali. Též je možnost nahrát nový skin pro daný závod, při této variantě se musite rezervovat v den spuštění rezervace na další závod.

1

Vstup do komunity

Na naších stránkách existuje speciální sociální síť pro naše registrované členy. Každý kdo se registruje, tak se mu otevřou komunitní stránky. Naše komunita funguje jako Facebook a jsou tam ruzné sociální příspěvky jezdců, týmů atd. Na komunitě najdete i výsledky, sociální grafiku, stránky týmů a jejich příspěvky. Jednoduše ligový "facebook". Též se dá do komunity dostat přes panel profilu, kde je položka Komunita.

1

Co potřebuji k účasti na lize

K tomu aby jste mohli jet na naší lize většinu sérii potřebujete vlastnit hru iRacing. Normálně iRacing stojí +-2500 Kč na rok. Určitě doporučujeme využít třeba Black Friday nebo kupóny. Samozřejmě lze pořídit iRacing i na platformě STEAM ovšem to silně nedoporučujeme. Poté se už vše pořizuje v iRacing klientu na sezónu 2023 vám stačí vlastnit pouze Formuli 4 (FIA F4)

1

14