Je tu velká webová aktualizace, která mění hodně věcí ohledně stránek a přidává hodně nových funkcí. Postupně zde představím všechny novinky z našeho webového rozhraní a které opět povyšují ligovou činnost o něco výše. 

Systém komentování článků

První je tu nový systém komentářů u článků, který nyní povoluje komentovat i neregistrovaným uživatelům. Nový systém komentářů také umožňuje vkládání obrázků, videií a odkazů s velice rozmanitým výběrem smajlíků.

 
5

 

Panel s přihlášením

Poté tu máme nový boční přihlašovací panel, kde jsou daleko lépe provedeny funkce přihlášení a tak lidé se mohou daleko jednodušeji přihlásit či registrovat na naše stránky. V přihlašovacím panelu také jsou nově odkazy na náš Youtube kanál, Twitch kanál a Facebook. Dále je tento panel na všech hlavních stránkách.

 
2
 
1
 

Nová sociální síť

Jako poslední, ale největší je nová sociální síť Top Speed Ligy na bázi Facebooku. Zde na této síti můžou uživatelé fungovat stejně jako na FB a jsou tu i funkce vytváření stránek, skupin, události atd. Rozhodně se jedná o velmi rozmanité prostředí, které komunikaci na lize dodává scela novou úroveň. Součastí toho je i na přihlašovacím panelu ikonka související s touto sítí, kde můžete sledovat oznámení, osobní zprávy atd. Na závěr i v klasických profilech na webu je přidaná lišta odkazující na síť Top Speed Ligy. 

 
3
 
4
 

Vedení Top Speed Ligy přeje hodně zábavy :-)

 

bednar

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Web Analytics