Pro zobrazení svého profilu klikněte po přihlášení na svůj avatar. Též přejdete na profil díky odkazu pod avatarem.

Úprava

Zde najdete mobilní aplikaci pro systém Android.

512x512bb

Aplikace je spojená s naší komunitou a skrz aplikaci můžete komunikovat na zařízeních typu android. Po instalaci aplikace vám už stačí naskenovat pouze QR kód pro přihlášení buď z panelu přihlášení nebo přímo z komunity.

Jak začít na naší lize

Pro to aby si mohl začít na naší lize, je nutné stát se členem naší komunity. První krok je registrovat se na našich stránkách a vytvořit si kompletní profil. Vše na naší lize je absolutně zdarma i registrace je zdarma, takže není se čeho bát. Poté co se registruješ na naší lize je nutné se registrovat jako jezdec či manažer. Při variantě že budeš jezdící manažer je nutné vyplnit i registraci jezdce. 

Postup

Klasická registrace jezdce do ligy. Vyplnit v registraci formulář pro ligovou účast. Jeden člen vedení ligy zhodnotí tvůj profil a tvoji závodní historii, jestli můžeš dostat SUPERLICENCI (což je 100% :-)). Pokud ji dostaneš tak budeš zařazen na obchod s jezdci, kde tě můžou kontaktovat šéfové týmů a nabídnout ti podmínky, které dostaneš na komunitě od vedení ligy. Hodně zásadních a důležitých věcí se odehrává právě na komunitě.

Pro jezdce funguje klientský panel "JEZDEC" kde jsou důležité informace pro účast jejich týmu na lize. Panel "JEZDEC" budeš mít přístupný po potvrzené registraci.

Postup pro vlastní tým

Klasická registrace jezdce do ligy je POTŘEBNÁ. Vyplnit formulář v registraci týmu. Pokud vše bude odsouhlaseno, tak se začne tvořit rozhraní Manažera pro tvůj tým. Pokud je to před sezónou, tak tým bude přidaný do módu ještě před první závodem. Pokud se stane během sezóny, tak přiřazený admin má 1 závod na vyřízení všeho potřebného k tomu aby tvůj tým se mohl zapojit do sezóny.

Pro manažery funguje klientský panel "MANAŽER" kde jsou důležité informace pro účast jejich týmu na lize. Panel se otevře až vše vyřídí admin ligy

 

DOPORUČUJEME PŘEČÍST SI KROK ZA KROKEM ODKAZ ZDE

 

Důležité komunikační kanály: Komunita: ZDE a DISCORD: ZDE

 

Jak se zapojit do testování a závodů

Abyste mohli se účastnit podniků po úspěšné registraci tak jsou nutné tyto věci či kroky.

  1. Vlastnit hru Assetto Corsa 
  2. Mít stažený a nainstalovaný mód (záložka Mediální sekce/Ke stažení - nutná uživatelská registrace a být přihlášen)
  3. Mít stažený a nainstalovaný tratě (záložka Mediální sekce/Ke stažení - nutná uživatelská registrace a být přihlášen) 
  4. Na serveru být pod svým pravým jménem. (Servery najdete v záložce Služby/Servery) (IP: 91.121.79.80:9773)
  5. Mít prostudovaná pravidla a potřebné informace k závodům
  6. Být řádně registrován jako jezdec 
  7. Po zisku SUPERLICENCE budete zapsán na trh jezdců a čekáte na nabídku (neplatí pokud máte vlastní tým)
Web Analytics