Jak začít na naší lize

Pro to aby si mohl začít na naší lize, je nutné stát se členem naší komunity. První krok je registrovat se na našich stránkách a vytvořit si kompletní profil. Vše na naší lize je absolutně zdarma i registrace je zdarma, takže není se čeho bát. Poté co se registruješ na naší lize je nutné se registrovat jako jezdec. To už je trochu obtížnejší krok, protože těch variant jak se registrovat jako jezdec je víc. Pro všechny varianty je důležité mít vyplněný profil, což je zásadní. 

1. Varianta

Klasická registrace jezdce do ligy. Vyplnit formulář pro ligovou účast. Jeden člen vedení ligy zhodnotí tvůj profil a tvoji závodní historii, jestli můžeš dostat SUPERLICENCI. Pokud ji dostaneš tak budeš zařazen na obchod s jezdci, kde tě můžou kontaktovat šéfové týmů a nabídnout ti podmínky buď přímo PM, emailem nebo přes Přestupového agenta.

Pro jezdce funguje klientský panel "JEZDEC" kde jsou důležité informace pro účast jejich týmu na lize.

2. Varianta

Klasická registrace jezdce do ligy. Vyplnit formulář pro ligovou účast. V této možnosti už figuruje varianta, že o tebe má zájem jeden z týmů. Pokud tomu tak je opět zhodnotíme jestli jsi způsobilý získat SUPERLICENCI a pokud ano, tak automaticky řešíš dohodu s týmem a pokud vše dopadne, tak jsi zařazen do týmu.

Pro jezdce funguje klientský panel "JEZDEC" kde jsou důležité informace pro účast jejich týmu na lize.

3. Varianta (vlastní tým)

Klasická registrace jezdce do ligy je POTŘEBNÁ. Vyplnit formulář v registraci týmu. V tuto chvíli je hodnocených víc věcí a to SUPERLICENCE pro tebe jako jezdce. Pokud vše bude odsouhlaseno, tak se začne posuzovat žádost o vytvoření týmu. V nejbližší době pokud vše bude správně vyplněno, tak jeden z adminů vyřídí tvoji žádost co nejdřív a zprostředkuje vše k dokončení tvorby týmu. Pokud je to před sezónou, tak tým bude přidaný do módu ještě před první závodem. Pokud se stane během sezóny, tak přiřazený admin má 1 závod na vyřízení všeho potřebného k tomu aby tvůj tým se mohl zapojit do sezóny.

Pro manažery funguje klientský panel "MANAŽER" kde jsou důležité informace pro účast jejich týmu na lize.

4. Varianta (Nižší série) - MOMENTÁLNĚ NEPLATÍ

Pokud nespňujete potřebné věci pro zisk SUPERLICENCE, nebo vám nebylo vyhověno vedením ligy, tak se můžete registrovat do nižší série Formule Smart. Pokud jsi schopný získat SUPERLICENCI, ale není místo v hlavní sérii Formula Super, tak též můžeš nastoupit do série Formula Smart.

DOPORUČUJEME PŘEČÍST SI KROK ZA KROKEM ODKAZ ZDE

 

Jak se zapojit do testování a závodů

Abyste mohli se účastnit podniků po úspěšné registraci tak jsou nutné tyto věci či kroky.

  1. Vlastnit hru Assetto Corsa 
  2. Mít stažený a nainstalovaný mód (záložka Mediální sekce/Ke stažení - nutná uživatelská registrace)
  3. Mít stažený a nainstalovaný tratě (záložka Mediální sekce/Ke stažení - nutná uživatelská registrace) (Imola je v Assettu corsa, není nutné stahovat)
  4. Na serveru být pod svým pravým jménem. (Servery najdete v záložce Služby/Servery) (IP: 91.121.79.80:9773)
  5. Mít prostudovaná pravidla a potřebné informace k závodům
  6. Být řádně registrován jako jezdec 
  7. Po zisku SUPERLICENCE budete zapsán na trh jezdců a čekáte na nabídku
  8. Pokud vytvoříte tým a bude potvrzen, tak budete odebrát z trhu jezdců
  9. Dokončíte tvorbu týmu potřebnou pro účast v sezóně
  10. Zkompletujete jezdeckou sestavu a můžete závodit
Web Analytics