Pro zobrazení svého profilu klikněte po přihlášení na svůj avatar. Též přejdete na profil díky odkazu pod avatarem.

Úprava

Zde najdete mobilní aplikaci pro systém Android.

512x512bb

Aplikace je spojená s naší komunitou a skrz aplikaci můžete komunikovat na zařízeních typu android. Po instalaci aplikace vám už stačí naskenovat pouze QR kód pro přihlášení buď z panelu přihlášení nebo přímo z komunity.

O našem vzniku

Top Speed Liga vznikla v roce 2009. Tehdy se jednalo jen o malý projekt, ani ne projekt, spíš jen o nějaký zápal. Na úvodu tohoto všeho stáli především dva lidé a to Jan Pospíšil a Václav Koleš. V tomto vedení byla liga do konce roku 2010. Poté se malý zápal změnil ve větší projekt, který trval do roku 2012. Liga se zvětšovala a zlepšovala, bohužel trpěla účast i přes skvělé módy a vynikající aktivitu vedení. Tento problém přetrvával do roku 2012. Tehdy došlo ještě před sezónou 2012 k rozkladu ligy a to hlavně ze strany slovenské části jezdců. Účast padla i přes nové skvělé módy a vedení, které vymýšlelo revoluční způsoby vedení ligy. Dokonce toto vše by se dalo popsat jako sabotáž, která byla bohužel úspěšná. Po konci Top Speed Ligy se ještě Jan Pospíšil spojil s Václavem Kolešem, který vedl tehdy ligu FRC. Tam se odjel pod vedením Pospíšila ještě jeden Formulový ročník, ale vzhledem k tomu že ligy byla orientovaná spíše k autům, nemělo to moc význam a po roce 2013 snažení Pospíšila skončilo. Teď po neuvěřitelných 11 letech se vracíme nabití zkušenostma a novou energii obnovit tento sen.

Vše zde je tu fiktivní a snažíme se dělat vše naprosto originální. Jezdcí zde fiktivní týmy, které vytvořili "manažeři". Máme tu fiktivního dodavatele pneumatik - ROFO a máme tu pro tvorbu týmu fiktivní sponzory a dodavatele pohonných jednotek s kterými můžou manažeři jednotlivých týmů pracovat. Proč máme vše fiktivní, odpověď je jednoduchá, chceme být originální a nebrat materiál z jiných zdrojů. Naše liga se snaží o spojení simulátoru a manažeru, kde jde i o vývoj každého týmu co zde jezdí. Více se můžete dozvědět v sekci SLUŽBY/SÝSTÉM MANAŽERA.

 

TSL logo big

12.12.2020

Návrat Top Speed Ligy

Nový začátek a nová éra na "novém" simulátoru Assetto Corsa. Opět ve vedení Jan Pospíšil.
1.3.2012

Zánik Top Speed Ligy

Díky nedostatečnému počtu jezdců a odchodem Václava Koleše z vedení a dalším značným problémům ligy nastává konec Top Speed Ligy.
Prosinec 2011

Martin Malík bere titul

Martin Malík ovládá poslední závody kde se jeho soupeřům na Mercedesu nedaří a vyhrává titul s kontem 177 bodů a náskokem 22 bodů na druhého v pořadí. Mercedes získává titul v konstruktérech.
Říjen 2011

Obrat v sezóně

Do čela šampionátu se dostává Martin Malík na Mclarenu. Hned v zápětí ho následuje Pospíšil a Toman na Mercedesu.
10.6.2011

Start druhé sezóny F1

Start druhé sezóny F1 na Top Speed Lize s monoposty roku 2011 a přílivem nových jezdců jako Jiří Toman, Jílemnický, Kužela, Rojek a další.
Duben 2011

Další titul tentokrát v šampionátu GP2

Opět se stal šampiónem Jan Pospíšil tentokrát v sérii GP2 s daleko větším náskokem než v F1. Dále v pořadí končí Roman Bláha, David Ondryáš a Attila Racek.
Duben 2011

První Šampión ligy v sérii F1

První sezónu na lize vyhrál Jan Pospíšil na voze Renault s 82 body před druhým Lubomírem Níčem na Williamsu s 81 body. Renault získává konstruktéry.
8.10.2010

První závod v Bahrajnu

První oficiální závod Top Speed Ligy série monopostů F1.
20.8.2010

Vznik Top Speed Ligy

Vzniká nová liga s názvem Top Speed Liga, kterou vede Jan Pospíšil a Venca Koleš.

Web Analytics