Jak začít

  • Registrace do série

  • Vstup do komunity

  • Omluvenky/Skiny

  • Co potřebuji k účasti

Image

Registrace do série

Do závodní série na naší lize se lze registrovat i bez účtu na webu a ani později ho nebudete potřebovat. Jediné co bude pro další aktivitu na lize stačit je být na našem DISCORDU. Do závodní série se registrujete jednoduše a to položkou v hlavním menu "CHCI ZÁVODIT" a tam vyplníte registrační formulář do série.

Vyplníte své jméno, tím je myšleno jméno a příjmení, národnost,GUID a discord jméno nebo nick. Poté si vyberete číslo, které chcete mít na voze. K číslu jen informativně dodáme, že série povoluje vlastní design čísla na voze. Na závěr vyberete to nejdůležitější a to za jaký tým chcete v sérii závodit tím že vyberete SKIN. Odešlete a hotovo, jednoduché viďte :-). Též naleznete tlačítko ke stažení módu najdete nad registračním formulářem v registraci.

1

Následně až vás potvrdí administrátoři ligy, což může trvat 24 hodin až 48 hodin, tak poté se vám otevřou skryté položky pro jezdce na našem DISCORDU.

 

Vstup do komunity

Na naších stránkách existuje spousty cest jak se dostat na náš DISCORD kanál. Určitě pro každého jezdce je nutné se k nám na DISCORD přidat, protože tam budou všechny podrobné informace k závodům. VSTUP NA DISCORD ZDE

1

Na našem DISCORDU máme průvodce, který vás provede všude kde jsou důležité informace

4

Ihned jak vás potvrdíme jako jezdce ligy, tak se vám otevře skryté menu pouze pro jezdce a to menu "JEZDEC".

5

Omluvenky ze závodů

Každý jezdec, který z nějakého důvodu nemůže nastoupit do závodu je povinnen se omluvit. Omluvu je nutné odeslat nejpozději 4 hodiny před startem závodu. Formulář pro omluvenku naleznete na našem DISCORD kanálu v sekci "JEZDEC" "Omluvenka".

1

Vlastní skin helmy

V naší sérii Formula Super můžete samozřejmě vlastnit vlastní skiny helmy, který vám admin nahraje hned na následující závod. V sezóně můžete použít i skin na jeden závod a to 4x v sezóně. Nahrávat skiny můžete přes náš DISCORD v sekci "JEZDEC" "Poslat soubory"

10

Co potřebuji k účasti na lize

K tomu aby jste mohli jet na naší lize většinu sérii potřebujete vlastnit hru Assetto Corsa. Normálně Automobilista 2 na platformě STEAM stojí 20 € (+- 500 CZK). Při slevách na steamu může cena spadnou o 40% což znamená že na částku 12,50 € (+-320 CZK). Všechno ostatní série využívajá zdarma. 

1

 

Pokud chcete ušetřit na samotné hře jsou tu další alternativy jak pořídit základní hru Assetto Corsa. Jednou z těch alternativ je Kinguin a druhou je G2A, kde se dá sehnat Assetto Corsa za daleko přívětivější částky než na oficiální platformě STEAM. Na G2A a Kinguinu dokážete Automobilista 2 sehnat přibližně za 120-180 CZK.

Kinguin   G2A