O nás

NÁŠ PŘÍBĚH....

"Naše cesta neustála ani po letech a stále bojujeme na poli českých a slovenských lig"

Top Speed Liga vznikla v roce 2009. Tehdy se jednalo jen o malý projekt, ani ne projekt, spíš jen o nějaký zápal. Na úvodu tohoto všeho stáli především dva lidé a to Jan Pospíšil a Václav Koleš. V tomto vedení byla liga do konce roku 2010. Poté se malý zápal změnil ve větší projekt, který trval do roku 2012. Liga se zvětšovala a zlepšovala, bohužel trpěla účast i přes skvělé módy a vynikající aktivitu vedení. Tento problém přetrvával do roku 2012. Tehdy došlo ještě před sezónou 2012 k rozkladu ligy a to hlavně ze strany slovenské části jezdců. Účast padla i přes nové skvělé módy a vedení, které vymýšlelo revoluční způsoby vedení ligy. Dokonce toto vše by se dalo popsat jako sabotáž, která byla bohužel úspěšná. Po konci Top Speed Ligy se ještě Jan Pospíšil spojil s Václavem Kolešem, který vedl tehdy ligu FRC. Tam se odjel pod vedením Pospíšila ještě jeden Formulový ročník, ale vzhledem k tomu že ligy byla orientovaná spíše k autům, nemělo to moc význam a po roce 2013 snažení Pospíšila skončilo. Teď po neuvěřitelných 11 letech se vracíme nabití zkušenostma a novou energii obnovit tento sen.

Vše zde je tu fiktivní a snažíme se dělat vše naprosto originální. Jezdí zde fiktivní týmy, které vytvořili "manažeři". Proč máme vše fiktivní, odpověď je jednoduchá, chceme být originální a nebrat materiál z jiných zdrojů. Naše liga se snaží o to aby se tu psala nějaká historie nejenom jezdců ale i týmů.

signal

Úžasný příběh
Top Speed Ligy

Image
Existence ligy
Admini a pracovníci
Aktivních jezdců
Počet sérii

Důležité osoby

Zde jsou důležití členi ligy, kteří se starají o chod ligy, grafický design a další důležité funkce.

people-1 social

Majitel Ligy

Jan Pospíšil
people-1 social

Majitel Ligy

Jan Pospíšil
people-1social

Designér vozů

Martin Malík
people-4social

Redaktor

Pavel Petr

Často kladené dotazy

Snažíme se aby jsme vám co nejvíce pomohli, v případě nutnosti nás kontaktujte přímo!

 • Co je Top Speed Liga?

  Jsme liga zaměřená na virtuální závody, ale ne jen na jeden typ. V současnosti nabízíme jeden simulátory a 2 dostupné série a to Formula Super, GT SuperCup a další.
 • Tyto série řídí kolik lidí?

  V poslední době se o většinu ligového dění stará pouze jeden člověk a to Jan Pospíšil, což je majitel ligy. Přesto vše se v poslední době do určitých věcí začali zapojovat i další lidé.
 • Co vše nabízí liga?

  Jak už bylo zmíněno výš naše liga má opravdu dost sérii, které může nabídnout. Také nabízíme velkou novinářskou aktivitu, spousty videíí a i komentované přenosy některých sérii. V neposlední řadě musíme zmínit i ceny pro jezdce a to jak za závody, tak za celkové pořadí.
 • Jsou i speciální akce a mimosezónní aktivity?

  Ano, během sezóny se vyskytuje hned několik akcí, které mají spojitosti i s určitými šampionáty. Mezi takové patří Rallycross, ale samozřejmě máme i ty nejznámnější závody jako Le Mans.
 • Nějaké další funkce pro jezdce?

  Každý aktivní jezdec je pod smlouvou se svým týmem, jezdci mají na našich stránkách panel jezdce, kde jsou všechny funkce pro piloty.

Contact Us

  Váš mail nebyl odeslán.   Váš mail byl odeslán.