Reporty ze závodů

Nový rok a návrat k Assettu Corsa pro sezónu 2024

Už brzy začne nová sezóna na Top Speed Lize a veříme, že po návratu zpět na Assetto Corsa se posuneme dopředu a opět se bude u nás závodit. V článku vám trochu přiblížíme více s jakým typem vozům se vracíme k simulátoru Assetto Corsa.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Report ze závodu v Abu Dhabí Formula Super

Poslední závod sezóny byl odjet a my se podíváme jaké bylo závěrečné vyustění šampionátu, který byl dramaticky do poslední chvíle. Posledními konkurenty o titul byli jezdci Jan Pospíšil z Neosoft Engineering a Pavel Petr z týmu Cooper Team. Co se týče poháru konstruktérů, tam to bylo stále ještě lehce otevřené mezi týmy Cooper a Neosoft, ovšem dalo se říct, že stačil kousek týmu Cooper aby tento titul získali.

Přidat komentář (1 Komentář)

Report ze závodu v Suzuce Formula Super

Je za námi další dramatický závod sezóny kdy se už mohlo rozhodnout o titulu mezi jezdci. Samozřejmě bylo důležité zde bodovat i zhlediska týmů, protože i tam to je velice dramatické mezi Neosoftem a Cooperem. Tento závod jednoduše mohl výrazně pomoct týmu Cooperu dostat se do hry v šampionátu jezdců a uzavřít takřka šampionát týmu. Naopak Neosoft zde mohl slavit titul mezi jezdci a mít šanci v Abu Dhabí získat i titul v konstruktérech.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Report ze závodu v Austinu Formula Super

Závod v Austinu byl třetí od konce, což znamenalo, že už měl velkou důležitost v bodování šampionátu. Letošní šampionát jezdců se v závěru sezóny rozhoduje už jen mezi dvěma jezdci a to Pospíšilem z Neosoftu a Petrem z Cooperu. Před závodem je dělilo 19 bodů. Je jasné, že teď bude rozhodovat každý závod a každé umístění, které rozhodne o tom kdo se stane šampiónem pro sezónu Formula Super 2022.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Report ze závodu v Singapuru Formula Super

Singapurská kvalifikace měla tak nějak stejný scénář jak celou sezónu. Kvalifikaci ovládl opět Jan Pospíšil a to tentokrát s masivním téměř dvousekundovým náskokem na Pavla Petra. Další jezdci v kvalifikaci nedojeli a časy tedy měli jen první dva jezdci. Očekával se velký debakl v kvalifikaci na Singapur, ale nakonec to skončilo ještě tragičtěji s dojezdem pouze dvou jezdců i když Martin Malík měl například zákaz kvalifikace díky prohřešku v Belgii.

Přidat komentář (0 Komentářů)